Quick & Shine Special Moments Collection

Videos

Quick & Shine Special Moments Collection

MUST-HAVE SEZONU

 

Spraw, by każdy moment był wyjątkowy!

Przytulenie kogoś, kogo kochasz czy beztroskie chwile z przyjaciółmi to ważne momenty w Twoim życiu – tym bardziej cenne, im mniej masz na nie czasu. Kolekcja Quick & Shine Astor pomoże wprawi  Cię w dobry nastrój – zarówno wtedy, gdy masz chwilę relaksu jak i wtedy gdy potrzebujesz dodatkowej dawki energii. Pozwól, by piękne odcienie lakieru na Twoich paznokciach Sprawiły, że będziesz czuła się wyjątkowo.

Kolekcja lakierów Quick’n’Shine Special Moments czerpie inspirację z dwóch trendów, które zdominowały w tym sezonie światowe wybiegi. Znajdziesz w niej zarówno stylowe pastele, emanujące radosnym spokojem, jak i pełne życia i energii koralowe odcienie, które z pewnością ożywią każdą stylizację. Ciepły, otulający róż „rose quartz” i chłodny, lekki błękit „serenity” to najmodniejsze kolory 2016! Są idealną odpowiedzią na światowe trendy poszukiwania harmonii i wellness w codziennym życiu.

Każdy z ośmiu odcieni tej kolekcji przywodzi na myśl inną chwilę pełną pozytywnych emocji. Teraz możesz dopasować kolor paznokci do swojego nastroju i stylizacji, by stworzyć prawdziwie nowoczesny look.

Kochaj każdą chwilę!

Where to buy

Featured Magazine

Custom Language Switcher